MENI

123456

Branka Sovrlić otkrila šta je Šaban Šaulić mrzio raditi na koncertima

Pjevačica Branka Sovrlić prisjetila se dragih uspomena i dugogodišnje saradnje sa legendom narodne muzike Šabanom Šaulićem.

Branka je otkrila da Šaban nikada nije želio da nastupa posljednji na zajedničkim koncertima.

– On je bio jako dobar i miran čovek. Moj suprug Sadik Pašić je uvek vodio Šabana na turneje koje je organizovao po sportskim dvoranama. Mislim da ne postoji dvorana u bivšoj Jugoslaviji koju Šaban nije otvorio. Nikad nije hteo da peva poslednji, jer publika tada već kreće kući. I onda, šta ću, ja sam morala da završavam nastupe umesto njega. Ali imala sam sreće, kad izađem na binu, odmah krene pesma. Po njemu ga pamtim – kao najvećeg i najmirnijeg čoveka u ovom poslu- ispričala je Branka.

Osim po muzičkim hitovima, Branka Sovrlić je godinama poznata i po svom mladolikom izgledu, a sada je otkrila tajnu svoje vitalnosti.

– Srećna sam, trudim se da živim zdrav život. Ne pušim, ne pijem, možda imam dva-tri kilograma viška, ali uvek nađem pozu da se to ne vidi. Imam dobru genetiku i karakter – vojnu disciplinu. Tako sam vaspitana, moj otac je bio vojno lice. I kada poželim da pojedem dva parčeta kolača – presečem. Roditelji su uvek bili ponosni na mene, a sada su i deca mog brata, koja bi mi mogla biti unuci, puna komplimenata. Kažu mi: ‘Ti si naša lepa tetka, ti nikad ne možeš da budeš baba’-ispričala je pjevačica za Grand.

Komentariši

Pratite nas na društvenim mrežama

Vremenska prognoza za danas

SARAJEVO

Kursna lista