Zagrebački kantautor Mladen Burnać danas je u cijeloj regiji objavio novu verziju starog hita ‘Jer ti ljubiš drugoga, kojeg je pjevao u duetu sa Arsenom Dedićem.
Nova verzija je snimljena u zvuku i stilu najboljeg londonskog pop-rocka 80-tih, plesnog je karaktera, te osvaja na prvo slušanje.
Prema mišljenju mnogih, u pitanju je Mladenova najljepša autorska pjesma u karijeri. Ista je do danas objavljena na više od 20-tak kompilacija najljepših ljubavnih pjesama kod nas i u regiji.
Muzičlo gost u novoj verziji je Jimmy (Marko Dimić), muzičar i poznati režiser (sa kojim Mladen surađuje na pjesmama za strano tržište). Muziku i tekst potpisuje Mladen Burnać. Aranžman potpisuje Dragianni, a spot je djelo Studia Valentin iz Zagreba.