MENI

hadziavdagic-cestitala-bajram-ovu-fotku-cuvam-tri-mjeseca-za-danasnji-dan-ha_67e9404fd12ab

Hadžiavdagić čestitala Bajram iz Abu Dhabija

Bosanskohercegovačka influenserica Hana Hadžiavdagić obilježila je Ramazanski bajram posebnom objavom na društvenim mrežama, čestitajući praznik svim muslimanima.

 

Uz svog supruga Tarika Tabakovića, fotografisala se ispred impozantne Džamije šeika Zajeda u Abu Dhabiju, a fotografiju je dugo čuvala za ovu priliku.

“Bajram Šerif Mubarek Olsun. Želim vam mnogo ljubavi, mira, zdravlja i sreće! P. S. Ovu fotku čuvam već tri mjeseca, baš za današnji dan”, napisala je Hana uz objavu.

U Sarajevu su brojni građani obilježili Bajram tradicionalnom šetnjom Baščaršijom i jutarnjom kafom nakon bajram-namaza.

Podsjetimo, drugi dan Bajrama Islamska zajednica u Bosni i Hercegovini posvećuje sjećanju na šehide – one koji su dali živote u odbrani domovine, porodice i vjere.

Komentariši

Pratite nas na društvenim mrežama

Vremenska prognoza za danas

SARAJEVO

Kursna lista