Billie Eilish je priznala da nije vjerovala da ju je Rihanna istinski nazvala “saradnicom iz snova” prošlog mjeseca, nakon što je hitmejker Diamonds rekao o njoj u jednom intervjuu.
“Ona je naj’anti’, najkul devojka ikada”, rekla je Rijana (36) za Access Hollywood. Po mom mišljenju ona ne sluša komercijalnu muziku. Osećam se kao da samo vokalno stvara svoj dnevnik. Možete se osećati kao da je samo zonirana u to ko je i šta doživljava i šta oseća.”
Ove sedmice, Billie, 22, otkrila je da nije u potpunosti vjerovala da su pohvale stvarne.
“Doslovno sam mislila da je to AI, prije svega”, našalila se u intervjuu za Complex magazin objavljen 5. decembra.
“Nikada nisam upoznao Rijanu. Ona je bukvalno moj idol. Ona je najveća svih vremena. Ona je moja potpuna saradnja iz snova. Ne odgovaram ni na to pitanje kada ljudi kažu: ‘S kim bi voleo da sarađuješ?’ Ali uvek mislim na Rijanu.”
Dalje je objasnila da nikada nije smatrala da je saradnja sa Rijanom na dohvat ruke – ali je iskoristila priliku.
Rekla je: ‘Kad bih samo mogla da radim sa Billie’, objasnila je Bili.
“Bio sam kao, ‘Pa, kučko, sjedio sam ovdje cijelo ovo vrijeme!’ O čemu, do đavola, govori, ‘Kad bi ja bukvalno rekao ne!’ želim to suludo.”









