MENI

1_USHER-Past-Present-Future-Tour-In-London

Usher nastupio sa Craigom Davidom tokom svog koncerta u Londonu

Usher je nastupao sa Craigom Davidom tokom svog koncerta u Londonu u subotu navečer (05.04.25).

Pop superzvijezda je donio svoju turneju ‘Past Present Future’ u britansku prijestolnicu, gdje je održao 10 koncerata u O2 Areni, a iznenadio je publiku na četvrtom koncertu, pozvavši Craiga da izvede duetske pjesme britanskog pjevača ‘Fill Me In’ i ‘7 Days’.

U postu na Instagramu, Craig je priznao da je ova suradnja ostvarenje sna. Napisao je: “Osjećam se zaista blagoslovljeno što dijelim pozornicu sa legendom @usher.”

“Ovo je pravi trenutak potpune kružnosti za mene. Odrastao sam uz ‘I Think of You’ i ‘U Make Me Wanna’ koje sam stalno slušao. On je uvijek bio umjetnik kojeg duboko poštujem i jedan od najvećih koji je ikada to radio. Hvala ti za ovaj nevjerojatan trenutak.”

Craig je ranije otkrio da je godinama sanjao o suradnji sa zvijezdom ‘Yeah!’ još otkako su zajedno dijelili “moment” na francuskoj radijskoj stanici kada su izvodili “freestyle”.

Govoreći za BANG Showbiz na Capital’s Jingle Bell Ball s Barclaycard prošle godine, Craig je rekao: “Za mene, budući da sam odrastao slušajući Ushera, osjećam da bi to bilo nešto sjajno… stvorili bismo nešto posebno.”

“Imali smo trenutak na mjestu zvanom Skyrock na radijskoj stanici u Parizu i tada smo izvodili mali freestyle na radiju dok sam ja izdavao ‘Fill Me In’, ‘7 Days’, a on je imao ‘You Make Me Wanna …’ i spremao se za svoj album ‘8701’, tako da je to bio trenutak.”

“Svi su govorili: ‘Morate nešto [zajedno raditi]’. Bilo bi to nešto što bismo mogli reći da smo otkrili taj box.”

Craig je nedavno završio svoju vlastitu turneju po UK-u sredinom februara.

Prema kraju prošle godine, hitmaker ‘7 Days’ – koji je posljednji put izdao album 2022. godine – priznao je da je dirnut time koliko njegova glazba znači ljudima nakon 25 godina u industriji, dok je razmišljao o svom odrastanju.

Rekao je za BANG Showbiz: “Svaka različita vjera ima različite načine da dođe do istog cilja, a to je na kraju zajednica i spajanje ljudi. “A srž svega toga sam stvarno pronašao u roditeljima, u načinu na koji sam odrastao, u tome kako mi je baka pripremala tu piletinu s pečurkama ili kako bi me mama pokupila iz škole.”

“Te stvari počinjete shvaćati kao stvarnu temeljnu stvar, a to je ljubav, zar ne?”

“I kad se to pretvori u stvaranje glazbe, želio sam biti prilično poetski u načinu na koji radim te pjesme, a također nisam ni shvatio koliko će to imati utjecaja na druge ljude.”

“Ljudi su se vjenčali uz moje pjesme, išli su na odmor gdje su upoznali svog partnera, i sjećaju se gdje su bili i s kim, i pomislim: ‘Čovječe, tko bi pomislio da će to biti dio mene.’”

Komentariši

Pratite nas na društvenim mrežama

Vremenska prognoza za danas

SARAJEVO

Kursna lista