1

20. uzastopna pobjeda Real Madrida, Džanan Musa najbolji pojedinac susreta

Košarkaši Reala su sinoć na domaćem terenu savladali ekipu Monaca, čime su Kraljevi upisali 20 uzastopnu pobjedu u svim takmičenjima. Konačan rezulat bio je 91:73.

Kraljevi su dominirali cijelim tokom utakmice, na poluvrijeme otišli sa 14 poena prednosti dok su treću četvrtinu su završili sa 30 poena prednosti, bilo je 80:50. Gosti su u posljednjoj četvrtini uspjeli smanjiti zaostatak i malo ublažiti poraz. Konačan rezultat je bio 91:73.

Fenomenalan meč je odigrao naš Džana Musa koji je bio prvo ime susreta. Postigao je 21 poen, a tome je dodao još 2 skoka i 5 asistencija. 16 od 21. poena postigao je u prvom poluvremenu. Madriđani su u nevjerovatnoj seriji od 20 uzastopnih pobjeda u svim takmičenjima, posljednji put poraženi su u septembru.