1

Bivši nogometaši PSG-a izbacili Parižane iz Lige prvaka, Bayern demonstrirao klasu

Bivši igrač PSG-a Kingsley Coman srušio je PSG u Parizu, a isti slučaj dogodio se i sinoć u Minhenu, ali je glavnu ulogu preuzeo Choupo-Moting.

S dvije pobjede protiv PSG-a Bayern se plasirao u četvrtfinale Lige prvaka, a Parižani su opet zaustavljeni u osmini finala. Nakon 1:0 u Parizu, Bayern je u Minhenu sinoć slavio s 2:0.

Prvi pogodak na meču viđen je u 61. minuti utakmice kada je Chupo-Moting pogodio na asistenciju Leona Goretzke, a priču u Minhenu završio je Serge Gnabri u sudijskoj nadoknadi susreta.

Na kraju je PSG mogao doživjeti katastrofu jer je Davies imao šansu za 3:0. Također, Sadio Mane je postigao gol u 94. minuti, no on je poništen zbog ofsajda.