2

Borac kapitulirao u nadoknadi, ponosno se vraćaju za Banja Luku

Fudbaleri Borca praženi su u prvom meču drugog kola Lige konferencije i to nakon što su gol primili u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena duela u Beču protiv Austrije (0:1).

Junak domaćih je najbolji strijelac Austrije Haris Tabaković koji je postigao gol u trenucima kada su svi mislili da će meč biti završen bez golova.

Crveno-plavi su odigrali fenomenalan meč, ravnopravni protivnik su bili posebno u prvom poluvremenu, te su pokazali da se može igrati protiv favorizovanog rivala. Odigrali su pametno, čvrsto, koncentrisano, ali na žalost nisu nagrađeni za to. Austrija je imala više prilika, ali je sve do posljednje zaustavio fantastični Nikola Ćetković.

Revanš je za šest dana u Banjaluci i nema sumnje da će tribine Gradskog stadiona biti ispunjene do posljednjeg mjesta.