MENI

1

Chelsea pregazio Milan

Chelsea je na Stamford Bridgeu razbio ekipu Milana, te je upisao pobjedu od 3:0.

Ekipa Milana jedva da je stvorila ozbiljniju priliku u toku utakmice, ali je zato Chelsea odigrao maestralan meč.

Do vodstva”Plavci” su stigli u 24. minuti, a strijelac je na asistenciju Loftus-Cheeka bio Fofana.

U prvom poluvremenu još vrijedi izdvojiti nevjerovatan promašaj reprezentativca Bosne i Hercegovine, Radeta Krunića. On je u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena sa nekoliko metara promašio prazan gol.

U drugom poluvremenu, dva brza gola Chelseaja bila su dovoljna za uvjerljivu pobjedu u utakmici od koje se očekivalo da će biti derbi.

Prvo je Aubameyang u 56. minuti postigao gol za 2:0, a samo šest minuta kasnije James je nakon asistencije Sterlinga stavio tačku na i što se tiče ove utakmice.