1

Džeko i Inter slavili protiv Porta, Dijamant se sukobio sa Onanom

Inter je sinoć na Giuseppe Meazzi s minimalnih 1:0 savladao Porto u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka.

Junak Nerazzurra bio je Romelu Lukaku, koji je postigao pobjedonosni gol u 86. minuti utakmice, a prethodno je na terenu zamijenio Edina Džeku.

Do pobjede je Inter stigao s igračem više, jer je od 77. minute Porto igrao bez Otavija, koji je dobio dva žuta kartona.

Osim pobjede Nerazzura susret je obilježila i svađa golmana Andrea Onane i Edina Džeke. U cijeloj priči učestvovao je turski internacionalac Hakan Calhangolu koji je smirivao Onanu koji je imao dosta toga da kaže Džeki koji nije ostao dužan. “Džeko? Onana? Pa gledajte, mi smo u Ligi prvaka, ulazimo u završnicu i svi smo pod nekim adrenalinom”, rekao je Cahangolu zatim dodao:

“Prošlo je sve dobro na kraju utakmice. Svi smo se smijali. Često se dešavaju takve situacije u utakmicama koje su napete i nose veliku rezultatsku važnost.”