edin-dzeko-inter-milan-champions-league-liga-sampiona-1200x800

Džeko matirao Schmeichela na presici nakon utakmice

Nogometaši Intera sinoć su na San Siru savladali Milan sa 2:0 u prvom meču polufinala Lige prvaka, čime su napravili značajan korak ka plasmanu u finale.

Džeko je teren napustio u 72. minuti kada ga je zamijenio Lukaku, dok je Krunić odradio svih 90 minuta utakmice.

Nakon utakmice na presici Džeko je dobio mnogo pitanja od novinara, a jedan od najzanimljivijih i najsmješnijih momenata je sedio kada je legendarni danski golman Peter Bolesław Schmeichel rekao Džeki:
“Ovo je bila odlična pobjeda. Odličan početak meča i brz pogodak nakon samo 8 minuta. Reci mi kakav je bio osjećaj”.

@cbssportsgolazo

"Even you wouldn't save that!" Edin Džeko tells Peter Schmeichel his goal was unstoppable. 🎯

♬ original sound – CBS Sports Golazo

Džeko mu odgovara: “Prije svega drago mi je što te vidim. Ni ti ono ne bi odbranio. “