MENI

Foto: Fokus.ba
Foto: Fokus.ba

Džeko remi Fiorentine odgledao s klupe

Nogometaši Fiorentine otvorili su novu sezonu Serie A duelom protiv Cagliarija, a utakmica je završena bez pobjednika rezultatom 1:1.

Mnogi su očekivali da će Edin Džeko debitovati u prvenstvu, no iznenađujuće se nije našao u startnoj postavi Stefana Piolija.

Iako je trener iskoristio svih pet izmjena, Dijamant nije dobio priliku da uđe u igru pa će svoj prvenstveni nastup morati odgoditi.

Što se same igre tiče, Fiorentina je imala više loptu u nogama, ali je Cagliari bio konkretniji i stvorio više prilika, koje ipak nisu realizovali.

Kazna za promašaje stigla je u 78. minuti kada je Gudmundsson uposlio Mandragoru, a on preciznim udarcem donio prednost gostima.

Ipak, domaći su u finišu uspjeli izbjeći poraz – u četvrtoj minuti sudijske nadoknade Luperto je zatresao mrežu i postavio konačan rezultat 1:1.

Komentariši

Pratite nas na društvenim mrežama

Vremenska prognoza za danas

SARAJEVO

Kursna lista