Asian Champions League - Group E - Al-Nassr v FC Istiklol

Dženis Beganović asistirao za gol protiv Ronaldovog Al Nassra, ali nedovoljno za trijumf, Ronaldo i Talisca kreirali su preokret

Ekipa Al Nassr savladala je Istiklol Dušanbej iz Tadžikistana u 2. kolu azijske lige prvaka na domaćem terenu 3:1.

Poveo je tim iz Tadžikistana preko Sebaija u 44. minuti, a ključnu ulogu odigrao je Dženis Beganović.

Beganović je oduzeo loptu jednom igraču domaćih i odmah je dostavio Sebaiju, koji je pogodio za senzacionalnih 0:1 i rezultat prvog poluvremena. U drugom poluvremenu Al Nassr kreira preokret i opravdava ulogu favorita.

Ronaldo je u 66. minuti izjednačio, a Talisca u 72. i 77. minuti s dva gola donio potpuni preokret i pobjedu Al Nassru od 3:1, a doskorašnji član Željezničara Beganović na terenu je proveo 71. minutu.