1

Edin Višća upisao asistenciju, utakmica prekinuta, domaćin nezadovoljan suđenjem napustio teren

U Turskoj su igrane utakmice 17. kola najelitnijeg ranga nogometnog prvenstva, a naš internacionalac Edin Višća je sa ekipom Trabzonspora gostovao Istanbulsporu. Utakmica je prekinuta zbog nezadovoljstva domaćih, a rezultat u trenutku prekida bio je 1:2.

Gosti su poveli u 11. minuti golom Trezegueta, da bi domaćin do izjednačenja stigao u 39. minuti susreta kada je Sankaya postigao gol.

Edin Višća je u 68. minuti susreta stigao do svoje treće asistencije u ovoj sezoni, a gol za novo vodstvo postigao je Paul Onuachu.

Sve ovo se dešava samo dan nakon što je prvenstvo nastavljeno, a bilo je prekinuto zbog nesvakidašnje situacije od prije nekoliko dana kada je glavni sudija nakon udaraca koje mu je uputio predsjednik Ankaragucua završio u bolnici sa ozbiljnim povredama.