9

Kamenjaš se vratio na parket nakon povrede, Budućnost poražena nakon produžetaka

Košarkaši Budućnosti su doživjeli poraz okviru osmog kola Eurocupa ekipe Gran Canarije sa 79:71.

U izjednačenom meču nakon regularnih 40 minuta otišlo se u produžetke gdje je ekipa iz Španije slavila pobjedu rezultatom 79:71.

Ekipu Gran Canarije do trijumfa je vodio John Shurna sa 16 poena, a pratio ga je Andrew Albicy sa 12 poena. Sa druge strane u ekipu iz Podgorice istakli su se Alpha Kaba sa 14 poena Trae Bell-Haynes sa 13 poena.

Reprezentativac BiH Aleksandar Lazić je postigao pet poena i dodao je šest skokva, dok se Kenan Kamenjaš vratio nakon povrede, na parketu je proveo nešto manje od četiri minute, ali bez učinka.