MENI

Untitled design (1)

Kolašinac tragičar večeri, reakcija trenera govori sve

Sinoć su kompletirane utakmice zadnjeg kola grupne faze Lige prvaka, a najveći pehovi su Kolašinac i njegova ekipa Marseille.

Marseille je nakon prvog poluvremena imao prednost od 1:0 na domaćem terenu protiv Tottenhama i u tom trenutku su prolazili u narednu fazu takmičenja u Ligi prvaka.

Tottenham je ekspresno u drugom poluvremenu izjednačio, a Marseille je imao bod koji je značio da će u tom slučaju igrati u Evropskoj ligi.

Međutim gol Hojbjerga iz 95. minuti ostavio je Marseille bez evropskog proljeća, a sve se moglo odigrati u drugom pravcu.

Pri samom kraju utakmice veliku šansu za ekipu imao je reprezentativac Bosne i Hercegovine, Sead Kolašinac.

Nakon jednog centaršuta, Kolašinac je šutirao glavom sa nekoliko metara, ali nije imao sreće i lopta je otišla malo preko gola.

Naravno, kamere su snimile reakciju Tudora nakon promašaja Kolašinca, a dovoljno je pogledati snimak i shvatiti da je trener Marseillea bio itekako slomljen zbog promašaja svog igrača.