1

Luis Diaz srušio Brazil: Pogledajte reakciju njegovog oca koji je nedavno oslobođen iz ruku otimača

Nogometaši Brazila poraženi su na gostovanju kod Kolumbije u utakmici kvalifikacija za odlazak na Svjetsko prvenstvo.

Utakmica je završena rezultatom 2:1 za domaće, a junak trijumfa bio je nogometaš Liverpoola.

Brazil je sjajno otvorio utakmicu i poveo golom Gabriela Martinellija već u četvrtoj minuti. U razmaku od 75. do 79. minute golove za preokret i pobjedu domaćina postigao je Luis Diaz.

Napadača Kolumbije i Liverpoola s tribina je gledao njegov otac Louis Manuel Diaz, koji je proteklih sedmica proživljavao pravu dramu. Bio je otet i proveo vrijeme u zatočeništvu, srećom, vraćen je kući, a po povratku gledao je kako mu sin ruši Brazilce te je nakon njegovih pogodaka pao u trans.