2

Navijači Katara na poluvremenu napuštali stadiona jer njihova reprezentacija gubi

Iako su se kao domaćin potrudili da sve bude na vrhunskom nivou, u infrastrukturu i stadione uložili više od 220 milijardi dolara nogometna reprezentacija Katara je na otvaranju Svjetskog prvenstva u utakmici 1. kola grupe A Svjetskog prvenstva doživjela poraz od Ekvadora 2:0.

Južnoamerikanci su slavili golovima Ennera Valencije iz 16. i 31. minute, bili su puno bolja ekipa, a Katar je utakmicu završio bez ijednog udarca u okvir gola protivnika.

Navijači domaćina Svjetskog prvenstva bili su vidno razočarani činjenicom da njihova reprezentacija na poluvremenu gubi 2:0 pa ih je na tisuće već na poluvremenu napustilo stadion. Do samoga kraja susreta na stadionu je ostalo gotovo upola manje od 67.372 gledatelja koliko ih je službeno ušlo na stadion.

Strani mediji pišu kako su organizatori izabrinuti izlaskom hiljada navijača prije kraja susreta te da strahuju da će se ista, ako ne i gora stvar, ponoviti na preostale dvije utakmice njihove reprezentacije protiv Senegala i Nizozemske.