1

Nurkić sjajan pod obručima za pobjedu Phoenixa

U noći za nama Phoenix Sunsi su u Footprint centru ugostili Washington Wizardse i slavili pobjedu nakon preokreta, bilo je 112:108.

Nakon prve četvrtine gosti su imali prednost od osam poena razlike, bilo je 21:29, a do poluvremena su Wizardsi povećali svoju prednost na 12 razlike, pa se na odmor otišlo pri rezultatu 46:58.

Treća dionica donijela je nešto bolju igru domaće ekipe, Sunsi su smanjili na osam poena razlike, a u posljednjoj dionici finalizirali su preokret i na kraju slavili 112:108.

Sjajnu partiju pružio je reprezentativac BiH, Jusuf Nurkić. Za nešto više od 30 minuta na parketu ubacio je skromnih 6 poena, a nešto lošiji poenterski učinak nadoknadio je sa 5 asistencija i 17 skokova.

Najbolji pojedinac na meču bio je Kevin Durant s 28 poena i sa po pet skokova i asistencija, dok je Booker imao poen manje. Kod Wizardsa se s double-double učinkom izdvojio Gafford. Ubacio je 26 poena, imao 17 skokova i tri asistencije