3

Partije za pamćenje Dine Hotića i Ermedina Demirovića

Nogometni vikend kada su u pitanju bh reprezentativci obilježili su Ermedin Demirović i Dino Hotić.

Demirović je u gostujućem slavlju Auzburga kod Schalkea 2:3 postigao dva pogotka. Reprezentativac Bosne i Hercegovine nakon pogotka za reprezentaciju u duelu sa Crnom Gorom sa odličnim partijama nastavio je na terenima Bundeslige, pogodio je na otvaranju susreta već u 9. minuti, a samo 12 minuta kasnije nakon asistencije Berishe, Ermedin je nemoćnim opet napravio golmana domaćih Alexandera Schwolowa.

Dino Hotić je bio maestralan u gostujućem trijumfu Cercle Bruggea kod Genka 3:4. Nakon nešto lošijeg ulaska u sezonu, jučer je eksplodirao i postigao tri pogotka.

Nakon prošle sezone u kojoj je bio maestralan čini se da je bilo vrijeme da se probudi obzirom da je prvi dio nove i prespavao.