MENI

6

Prve utakmice osmine finala nogometne Lige prvaka nisu donijele veliki broj pogodaka, Kruniću 90 minuta u pobjedi Milana

Prve utakmice osmine finala nogometne Lige prvaka odigrane su sinoć.

Milan je na prepunom San Siru i uz sjajnu podršku domaćih navijača savladao Totenhem 1:0, a strijelac jedinog pogotka na meču bio je Brahim Diaz.

Bosanskohercegovački reprezentativac Rade Krunić odradio je svih 90 minuta u redovima Rossonera, a pobjeda ekipi uz grada mode donosi dobru priliku za nastavak takmičenja.

U derbiju večeri i finalu prije finala možemo slobodno reći, minimalan trijumf na Parku Prinčeva upisao je minhenski Bayern. Odlučujući pogodak na meču postigao je Kingsley Coman nekadašnji član Parižana, a ovome treba dodati da su Bavarci dominirali nad PSŽ-om gotovo svih 80 minuta susreta, dok je finiš duela pripao PSG-u.