ok naslovna

Reprezentativci BiH osvojili brojne medalje na Svjetskom prvenstvu u kickboxu za kadete i juniore

U sklopu reprezentacije Bosne i Hercegovine, 12 takmičara je učestvovalo je na Svjetskom kadetskom i juniorskom prvenstvu u Italiji koje je okupilo 2500 takmičara iz 64 države.

Na pomenutom prvenstvu takmičari su osvojili 7 medalja i to dvije zlatne, dvije srebrene i tri bronzane medalje.

Zlato i titulu svjetskog prvaka osvojili su Jana Đerić iz Kik boks kluba “Velež” Nevesinje i Viktor Milić iz Kik boks kluba “Kule” Trnovo.

Srebro i titulu vice prvaka svijeta osvojili su takmičari Kik boks kluba “Gvardija” Modriča, Neven Stojanović i Slaviša Nikolić.

Bronzanim medaljama okitili su se Marija Vujanović, Lazar Radulović i Simo Zorić koje su samo nijanse djelile od plasmana u finale.