2

Rijad Bajić u sudijskoj nadoknadi pogodio za pobjedu Giresunspora

Rijad Bajić drugu utakmicu zaredom strijelac je za Giresunspor, a jučer je svom klubu donio pobjedu duboko u sudijskoj nadoknadi.

Dočekali su Gaziantep u susretu 15. kola Superlige Turske,a Giresunspor je poveo preko Serginha u 24. minuti. Kosovski internacionalac Valmir Veliu vratio je stvari na početak na startu drugog poluvremena, a kada se činilo da će meč biti okončan bez pobjednika u petoj minuti nadoknade bh. napadač zatresao je mrežu gostiju i donio veliku radost domaćim fanovima.

Bio je to odličan kontranapad Giresunspora kojeg je Bajić nakon asistencije Serginha pretvorio u pogodak za konačnih 2:1.

Podsjetimo, bh. je bio strijelac i prije pet dana u remiju protiv Hatayspora 1:1 i čini se da se polako vraća u formu koja mu je ranije donijela transfer u Udinese.