3

Triler završnica i sjajan rukomet: Maglaj u posljednjoj sekundi do boda protiv Izviđača

Sjajnu utakmicu u okviru Premijer lige Bosne i Hercegovine odigrali su Maglaj i Izviđač.

Gosti su na ovoj utakmici bili favoriti, ali naravno nikada ne možete niti pomislit da ćete lako uzeti bodove u Maglaju koji je poznat kao domaćinska ekipa.

Prvo poluvrijeme, osim velike borbe oba tima, ponudilo je sjajnu igru domaćina koji je dominirao protiv Skauta.

Upravo to, velika želja i borba popularnih Romantičara do odlaska na odmor donijela im je vodstvo od tri razlike, a rezultat na semaforu glasio je 15:12.

U drugom poluvremenu kao da je izašla druga ekipa Izviđača na teren. Bili su rastrčani, raspoloženi, a igrala je bila maestralna.

Sve to donijelo je preokret za goste i vodstvo u završnoj fazi utakmice, te se činilo da će gosti odnijeti puni plijen iz Maglaja.

U posljednjoj minuti Izviđač je imao gol prednosti, ali su izgubili loptu, a u nastavku je dosuđen sedmerac za Maglaj.

Golman gostiju brani i domaća ekipa kreće trošiti vrijeme. Ipak, dosuđena je pasivna igra a onda je golman Izviđača napravio glupost jer je bacio loptu u aut, te je dobio crveni karton i dosuđen je novi sedmerac za Maglaj. Siguran realizator ovaj put bio je Kadrić koji je tako donio bod svojoj ekipi u ovoj sjajnoj utakmici.